63ZLH390MEFCG412.5X20
MFR.Part #
63ZLH390MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C440029
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 390uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS