500VXG120MEFCSN25X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
500VXG120MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1581944
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 1.02A@120Hz 10mm 120uF 25mm 35mm 5000hrs@105℃ 500V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS