450VXR100MEFCSN25X40
MFR.Part #
450VXR100MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C5505638
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25mm 40mm 450V 640mA@120Hz 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS