50VXG8200MEFCSN30X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50VXG8200MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C1608368
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 3.63A@120Hz 30mm 5000hrs@105℃ 50V 50mm 8200uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS