16ZL2700MEFCG412.5X30
MFR.Part #
16ZL2700MEFCG412.5X30
JLCPCB Part #
C5114535
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2.303A@120Hz 2700uF 30mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS