400VXR100MEFCSN25X30
MFR.Part #
400VXR100MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1603783
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25mm 30mm 400V 7000hrs@105℃ 966mA@10kHz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS