LGG2G331MELA40
MFR.Part #
LGG2G331MELA40
JLCPCB Part #
C1581900
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 330uF 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS