450MXH560MEFCSN30X50
MFR.Part #
450MXH560MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C692404
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.26A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 450V 50mm 560uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS