50YXF100MFFC T7 8X11.5
MFR.Part #
50YXF100MFFC T7 8X11.5
JLCPCB Part #
C388844
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
100uF 11.5mm 3.5mm 50V 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS