25MXC18000MEFC25X40
MFR.Part #
25MXC18000MEFC25X40
JLCPCB Part #
C1606300
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 18000uF 25V 25mm 3.56A@120Hz 3000hrs@105℃ 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors