350LSG3300MEFC64X109
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
350LSG3300MEFC64X109
JLCPCB Part #
C1643344
Package
Bolt,D64xL109mm
Description
-25℃~+105℃ 109mm 11.76A@10kHz 28.2mm 3300uF 350V 5000hrs@105℃ 64mm ±20% 螺栓,D64xL109mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS