450USC120MEFCSN22X35
MFR.Part #
450USC120MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1604670
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.07A@120Hz 10mm 120uF 22mm 3000hrs@85℃ 35mm 450V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS