450USC390MEFCSN30X45
MFR.Part #
450USC390MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1609912
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.29A@10kHz 3000hrs@85℃ 30mm 390uF 450V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS