400HXC560MEFCSN35X50
MFR.Part #
400HXC560MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1613196
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.15A@120Hz 35mm 400V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS