450USG180MEFCSN22X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450USG180MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1605570
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1.96A@10kHz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@85℃ 40mm 450V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS