381LX152M180K452
MFR.Part #
381LX152M180K452
JLCPCB Part #
C2621608
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
1500uF 180V 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS