450USG82MEFCSN20X25
MFR.Part #
450USG82MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1601665
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 20mm 25mm 3000hrs@85℃ 450V 82uF 830mA@120Hz ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS