450USC150MEFCSN30X25
MFR.Part #
450USC150MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1604685
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.29A@120Hz 10mm 150uF 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 450V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS