SLP822M025E1P3
MFR.Part #
SLP822M025E1P3
JLCPCB Part #
C3722112
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.7A@120Hz 25V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 73mΩ@120Hz 8200uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS