400USC180MEFCSN30X25
MFR.Part #
400USC180MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C3724765
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.52A@120Hz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS