SLPX223M010E1P3
MFR.Part #
SLPX223M010E1P3
JLCPCB Part #
C5899422
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 22000uF 25mm 3.53A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 33mΩ@120Hz ±20% Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS