ELXS201VSN681MR25S
MFR.Part #
ELXS201VSN681MR25S
JLCPCB Part #
C1605689
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.06A@120Hz 200V 25mm 30mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS