ELXM221VSN471MR25S
MFR.Part #
ELXM221VSN471MR25S
JLCPCB Part #
C1605284
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.45A@120Hz 10mm 220V 25mm 30mm 470uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS