80ZLJ150MT810X20
MFR.Part #
80ZLJ150MT810X20
JLCPCB Part #
C1648695
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 150uF 20mm 5mm 715mA@120Hz 80V 84mΩ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS