35WA3300MEFCGC18X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35WA3300MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C1599679
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.85A@120Hz 18mm 2000hrs@85℃ 25mm 3300uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS