250USC680MEFCSN25X40
MFR.Part #
250USC680MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C5498309
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.67A@120Hz 250V 25mm 3000hrs@85℃ 40mm 680uF ±20% Plugin,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS