450USC180MEFCSN25X35
MFR.Part #
450USC180MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1606911
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.4A@120Hz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@85℃ 35mm 450V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS