420MXG150MEFCSN22X35
MFR.Part #
420MXG150MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1137048
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.12A@120Hz 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 420V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS