400USC330MEFCSN25X45
MFR.Part #
400USC330MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1607631
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.8A@10kHz 25mm 3000hrs@85℃ 330uF 400V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS