450UFG1200MBN35X100
MFR.Part #
450UFG1200MBN35X100
JLCPCB Part #
C1586715
Package
Plugin,D35xL100mm
Description
-25℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 100mm 1200uF 22.5mm 35mm 450V 6.34A@120Hz ±20% 插件,D35xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS