6.3YXF220MEFCT16.3X11
MFR.Part #
6.3YXF220MEFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C5115413
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 175mA@120Hz 2.5mm 220uF 4000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS