220VXG1800MEFC35X50
MFR.Part #
220VXG1800MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1605984
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 1800uF 220V 3.04A@120Hz 35mm 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS