35ZLH1200MEFC12.5X25
MFR.Part #
35ZLH1200MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C1580713
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.74A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 1200uF 15mΩ 25mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS