450MXK750ML2KSN30X55
MFR.Part #
450MXK750ML2KSN30X55
JLCPCB Part #
C882035
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.6A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 450V 55mm 750uF ±20% 插件,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS