100MXC5600MEFC35X50
MFR.Part #
100MXC5600MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1612830
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.05A@120Hz 50mm 5600uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors