10YXH3900MEFC12.5X30
MFR.Part #
10YXH3900MEFC12.5X30
JLCPCB Part #
C1596795
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.855A@120Hz 10000hrs@105℃ 10V 12.5mm 24mΩ 30mm 3900uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS