50ZLH330MEFCT810X20
MFR.Part #
50ZLH330MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C5115372
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 330uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS