B43501B3567M60
MFR.Part #
B43501B3567M60
JLCPCB Part #
C1614687
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
30mm 385V 55mm 560uF ±20% 插件,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS