63TXW680MEFC10X50
MFR.Part #
63TXW680MEFC10X50
JLCPCB Part #
C5115486
Package
Plugin,D10xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.71A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 50mm 5mm 63V 680uF ±20% 插件,D10xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS