450MXH330MEFCSN25X50
MFR.Part #
450MXH330MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C1582800
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.82A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 330uF 450V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS