16WXA4700MEFCGC18X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16WXA4700MEFCGC18X16
JLCPCB Part #
C5114477
Package
Plugin,D18xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 16V 16mm 18mm 2000hrs@105℃ 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS