450MXH270MEFCSN25X40
MFR.Part #
450MXH270MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C3723425
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.56A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 40mm 450V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS