250USC1800MEFC35X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250USC1800MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1612099
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1800uF 250V 3000hrs@85℃ 35mm 4.54A@120Hz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors