250BXC100MEFC18X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250BXC100MEFC18X20
JLCPCB Part #
C1598515
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 12000hrs@105℃ 18mm 20mm 250V 648mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS