420HXW68MEFR12.5X30
MFR.Part #
420HXW68MEFR12.5X30
JLCPCB Part #
C5115058
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 30mm 420V 570mA@120Hz 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS