450MXH470MEFCSN25X60
MFR.Part #
450MXH470MEFCSN25X60
JLCPCB Part #
C3722251
Package
Plugin,D25xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.21A@120Hz 2000hrs@105℃ 25mm 450V 470uF 60mm ±20% 插件,D25xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS