100ZL6R8MEFCTA5X11
MFR.Part #
100ZL6R8MEFCTA5X11
JLCPCB Part #
C1591667
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4Ω 100V 11mm 2000hrs@105℃ 50mA@120Hz 5mm 6.8uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS