450MXG82MEFCSN20X30
MFR.Part #
450MXG82MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C3723784
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 800mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS