450MXG820MLCALN35X60
MFR.Part #
450MXG820MLCALN35X60
JLCPCB Part #
C365690
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 35mm 450V 60mm 820uF ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS