400MXK390MEFCSN22X50
MFR.Part #
400MXK390MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1581865
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.97A@120Hz 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 390uF 400V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS